Novinky

25/01/2018

Miloš Matejov a David Janoušek na zahraničním vzdělávacím kurzu se zaměřením na terapii pohybového aparátu pomocí akupunkturních jehel

V polovině prosince se naši dva fyzioterapeuti Miloš Matejov a David Janoušek účastnili zahraničního vzdělávacího kurzu se zaměřením na terapii pohybového aparátu pomocí akupunkturních jehel.

10/11/2017

BONVER DAKAR TEAM se v roce 2018 zaměří na novou techniku a na BAJA RALLYE

Ostravský BONVER DAKAR TEAM připravuje na rok 2018 dokončení nových závodních speciálů a z toho důvodu se zaměří na účast v sérii BAJA RALLYE, kde bude novou techniku testovat. Dakaru se proto nezúčastní.

25/09/2017

FESH FESH Dakar Day 2017

Tradiční dakarský den pro partnery, novináře a další hosty týmu Bonver Dakar Project (BDP) se se v tomto roce nově realizoval pod hlavičkou společnosti FESH FESH Group v.o.s.. Značka FESH FESH se tak představila jako nástupce vybraných aktivit BDP, které v budoucnosti převezme a bude dále v několika směrech rozvíjet. Více než 350 hostů z řad obchodních partnerů a na 150 lidí z řad organizátorů, externích dodavatelů i dalších účastníků si tak užilo atraktivní program v příjemném letním dni.

31/07/2017

Exkluzivní pohled do bivaku Baja Aragón

Nejdřív obecně… Práce v bivaku týmu BONVER DAKAR PROJECT je organizovaná podle toho, kolik vozidel na daný závod tým vypravuje. Přesto platí několik obecných pravidel, která se nemění:

Partneři