Baja Aragon 2018 – je dobojováno

Ahoj všichni příznivci našeho týmu,
máme to úspěšně za sebou. Jarda Valtr v poslední etapě nezaváhal a spolu s Radimem Kaplánkem a Mirkem Zbrankem udrželi průběžné vedení a odnášejí si tedy z letošního ročníku trofej nejcennější.

Kluci přijeli i do cíle poslední etapy spokojení a Jarda k tomu řekl: „Stejně jako předchozí etapy jsme si to i dnes užili. Etapa se zčásti skládala z úseků včerejšího dne, ovšem po předchozím silném dešti to daleko více klouzalo a také v řečištích bylo více vody. Dávali jsme si proto pozor, aby nás zbytečná chyba nepřipravila o vedení. Věděli jsme, že Martin Macík se bude snažit stáhnout časový náskok a počítali jsme s tím, že nás dojede. Pustili jsme jej před sebe a pak jsme už jen kontrolovali časový odstup. Celkově jsem spokojený, auto fungovalo skvěle a sedli jsme si i jako posádka. Chci klukům i celému týmu poděkovat za skvěle odvedenou práci.“

Tomáš byl v cíli etapy taky spokojený a řekl: „Dnes jsme si spravili chuť a užili jsme si to. Terén sice klouzal, ale zase nás neobtěžoval nepříjemný prach a vedro. Startovali jsme jako šestí, ale postupně jsme tři kamiony předjeli a jeden stál s technickou poruchou, takže jsme už při dojezdu věděli, že z toho bude třetí etapová příčka. Tento výkon nás nakonec vynesl na celkové páté místo, což po sobotních problémech považujeme za úspěch. Důležité je pro nás celkové vystoupení týmu na letošním ročníku a to bylo skvělé. Gratuluji Jardovi a jeho posádce k vítězství, všem členům týmu za skvělou práci a Vám za podporu. Už teď se těšíme na další závody a doufám, že nám zachováte přízeň.