Zúčastnili sme sa oficiálnej prezentácie závodu Marocco Desert Challenge 2019

Už príchod do dedinky Konice, kúsok od Znojma, naznačoval, že sa tu koná nejaké stretnutie
závodníkov. Bannery, vlajky ako na závodoch, a vidieť zaparkovaný doprovodný Ford
Ranger, závodnú bugginu a Hammer, Vám rozprúdi krv a Vy sa už neviete dočkať najbližších
závodov.

Srdečné privítanie Gerta a jeho zástupcu Tomáša Ouředníčka s mnohými českými (Mirek Zapletal, Aleš Loprais…), maďarskými a jedným slovenským závodníkom v úžasnom prostredí vinárstva Konitz naznačovali, že to bude príjemné stretnutie. Ako hlavný somerliér vystupoval Boris Vaculík a vínko, poviem Vám, má vynikajúce

Kedže sme sa tento rok zúčastnili na jubilejnom 10.ročníku MDC, vieme povedať, že to bol najlepší závod na to, ako si z chuti zazávodiť (alebo zanavigivať😋), žiadne spojovačky, skvelý catering, krásne duny a rôzne povrchy v celkovej dĺžke cca 2500 km a na nezabudnuteľné obložené sendviče od Gertovej mamy na povinnej zastávke počas závodu, mám už opäť chuť.

Vidieť Gerta s akým nadšením a enzuziaumom pripravuje nasledujúci 11. ročník je zárukou toho, že môže urobiť z jeho podniku najväčší závod na svete… a to mu prajeme🍀.

Čo sa týka našej kategórie, už dnes je prihlásených 31 kamiónov.
Kedže sme boli vo vinárstve… viete si predstaviť aký bol záver skvelej prezentácie… výborné jedlo, príjemné prostredie, skvelé vínko a … nikdy nekončiace rozhovory o zážitkoch zo závodov.

Verím, že sa tohto závodu zúčastníme a viem si predstaviť všetky 3 naše Jamalky na štarte.
Takže je sa na čo tešiť, držte nám palce…😋